Király Nóra Újbuda alpolgármestere

Foci EB 2016 pályázatok


Apostagi Általános Iskola


Balmazújvárosi Oroszlánok


Békéscsaba, Dr Becsey Oszkár Utcai Óvoda


Budapest,Albertfalvai Óvoda- Bükköny utcai telephelyéről


Budapest Csepel Csodakút Egyesített Óvoda Tátika tagóvodája


Budapest Csepeli Csodakút Egyesített Óvoda Bóbita Tagóvoda


Budapest Csepeli Csodakút Egyesített Óvoda Kádár Katalin Tagóvodája


Budapest Csepeli Csodakút Egyesített Óvoda Szivárvány Tagóvoda


Budapest Domokos Pál Péter Általános Iskola


Budapest, Erkel Ferenc Általános Iskola


Budapest (Farkasréti Általános Iskola 5. osztály)_Gebri- Horváth Bence


Budapest Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája


Budapest, Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola


Budapesti VII. kerületi Baross Gábor Általános Iskola


Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium


Budapest, Kék Általános Iskola 2.a osztály


Budapest, KIMBI Óvoda


Budapest Kőbányai Kékvirág Óvoda


Budapest_Kovács Kálmán


Budapest_Kramer-Nagy Ábel


Budapest, Liget Óvoda-Királykerti Tagóvoda


Budapest, Pesterzsébeti Gyermekmosoly Óvoda


Budapest Pesterzsébeti Kerekerdő Óvoda-Bóbita Tagóvodája


Budapest, Pestszentlőrinci Kerekerdő Óvoda


Budapest Teleki Blanka Általános Iskola


Budapest Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola


Budapest Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola 3./a. osztály


Budapest Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium


Cecei Általános Iskola 3.b osztály


Cecei Általános Iskola 4.a osztály


Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium


Debreceni Talentum Baptista Általános Iskola


Debrecen, Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola


Dunaújvárosi Óvoda Bóbita Tagóvodája


Ebesi Arany János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola


Egyek, Szent János Katolikus Óvoda


Felsőszilvási Általános Iskola 4.a osztály


Fonyódi Óvoda és Bölcsőde


Fülöpi Általános Iskola 4.a osztály


Gyula Esély Pedagógiai Központ Pánczél Imre Tagintézménye


Hajdúböszörmény, Csillagvár Óvoda


Hernádnémeti Napközi Otthonos Óvoda


Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola


Kaposvár, Arany János Tagóvodája


Kemenesmagasi Általános Iskola


Kiskőrös Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola - Petőfi Palánták


Körmendi Kék Sünik ULC U-9-es csapata


Martfűi József Attila Általános Iskola


Mendei Mesevár Óvoda


Mezőtúri Általános Iskola Tagintézményeinek diákjai


Mezőtúri Katolikus Iskola Junior Drukkerei


Mezőtúri MAFC U-9- es csapat


Mohács, Rókus Óvoda, Mohácsi Ördögök


Nagykanizsa, Kertvárosi óvoda


Nyíregyháza Eszterlánc Északi Óvoda


Ózdi Bolyky Tamás Általános Iskola II_alsós tagozata


Ózdi Sajóvárkonyi-Táblai Összevont Óvoda


Ózd Nemzetőr Úti Óvoda


Pákozdi Nyitnikék Óvoda


Péteri Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művelődési Iskola


Prügyi Móricz Zsigmond Általános Iskola


Sárvári Csicsergő Óvoda


Serényfalva Szent Mihály Katolikus Általános Iskola


Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola


Szegedi Kistérség Többcélú Társulása Óvodái - Szatymazi Óvoda


Szegvár Kurca-parti Óvoda


Szombathelyi Barátság Óvoda


Tamási Aranyerdő Óvoda Mini Manó csoport


Tamási Würtz Ádám Általános Iskola


Tiszadada, Tiszavirág csapat


Tiszatenyői Szent István Általános Iskola


Tolcsva, Naköziotthonos Óvoda


Türjei Szent László Általános Iskola


Várpalota Pápai SzC Faller Jenő Szakközépiskola


Zalaegerszegi Belvárosi I. sz. Óvoda Kis utcai Óvoda





Vizes VB 2017 banner

Női lélek férfi szemmel banner

Családszervezetek I. Adventi Vására banner

FociEB banner

Minden napok női szemmel banner

FICSAK banner

Fidesz banner